Paşabahçe Adak Kurbanlık

Paşabahçe Adak Kurbanlık

Paşabahçe Adak Paşabahçe Kurbanlık Akika Kurbanı koç koyun kuzu

Paşabahçe Adak Paşabahçe Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Paşabahçe Adak , Paşabahçe bölgesinde Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

paşabahçe acil adak, paşabahçe acil kurbanlık, paşabahçe adak, paşabahçe adak kesim yeri, paşabahçe kurbanlık, paşabahçe kurbanlık koç, paşabahçe kurbanlık kuzu, paşabahçe ucuz adak, paşabahçe ucuz kurbanlık, paşabahçe ucuz kurbanlık, paşabahçe akika adak, paşabahçe adak satış,paşabahçe kurbanlık satış

Hemen Ara
Yol Tarifi Al